Digitron  d. o. o.   za  proizvodnju  i  promet  elektroničkih  aparata  i  uređaja

  

Početna str.

Proizvodi

Prospekti

Cjenici

Kontakt

 

KONTAKT

Adresa

OIB

e-mail

Digitron d.o.o.

Digitronska 33

52460 Buje

Hrvatska (Croatia)

84493255348

digitron@digitron.hr

 

Telefonski broj

e-mail

Centrala

+385 52 702 800

 

Prodaja

 

prodaja@digitron.hr

Danica Jelovac

052 702 807,  091 313 66 66

danica.jelovac@digitron.hr

Kristina Matijašić

052 702 808,  091 313 66 66

kristina.matijasic@digitron.hr

Servis

052 702 814

servis@digitron.hr

Dragan Pahović  (vage, blagajne)

091 177 24 44

dragan.pahovic@digitron.hr

Gordan Valenta (blagajne)

091 484 51 00

gordan.valenta@digitron.hr

Tomislav Klarić (blagajne, vage etiketirke)

091 181 11 74

tomislav@digitron.hr

Pogon (ovjeravanje vaga)

052 702 817

 

Direktor Nenad Križan 

052 702 888,  091 121 9818

 

Direktor prodaje Nenad Pavlović

052 702 805,  091 170 2805

prodaja@digitron.hr

Tehnički direktor Valdi Glavičić

052 702 819,  091 177 2887

valdi.glavicic@digitron.hr

Web urednik

 

webmaster@digitron.hr

 

Faks broj

 

Prodaja

052 702 826

 

Uprava

052 702 806

 

Kontakt-forma za nove distributere

 

Početna str.

Proizvodi

Prospekti

Cjenici

Kontakt

Kalkulatori

Vage

Registar blagajne

 

Klima-uređaji